GASTRO 2020
Vítejte na webových stránkách
16. Vzdělávacích a diskuzních gastroenterologických dnů!
Důležité informace pro virtuální kongres

Kde najdu instrukce a návod k on-line přihlášení?
Na naší webové stránce v záložce HELPDESK najdete všechny potřebné instrukce.

Jak se připojím na on-line přenos kongresu?
Stačí zadat svůj email v pravém horním rohu v "Přihlášení. Při prvním přihlášení zadáte Váš e-mail a heslo Vám bude následně automaticky odesláno do e-mailové schránky. Heslo můžete následně změnit, a to v pravém horním rohu pod Vaším jménem – změna hesla.

Co mám dělat, když mi nepřišlo heslo s přihlašovacím kódem?
Prosíme, zkontrolujte svoji poštu – spam či hromadnou složku též. Pokud ani tam heslo nenajdete, kontaktujte nás na gastro2020prague@guarant.cz a my Vám s vyřešením problému pomůžeme v co možná nejkratším čase.

Co dělat, když systém píše „email nenalezen“ po pokusu o přihlášení?
Pravděpodobně nejste zaregistrován. Prosíme, zaregistrujte se na záložce „Registrace“. Pokud se domníváte, že již registrován jste, kontaktujte nás na gastro2020prague@guarant.cz, a my Vám s vyřešením problému pomůžeme v co možná nejkratším čase.

Kde mohu najít rozpis přednášek a program kongresu?
Rozpis přednášek je zveřejněn na našich webových stránkách v záložce PROGRAM.

Co když se nemohu zúčastnit v reálném čase přednášky? Bude možné zhlédnout akci i později ze záznamu?
Pro všechny registrované účastníky bude k dispozici záznam všech přednášek, se kterými dali jejich autoři souhlas se zveřejněním. Ten bude zpřístupněn do 10 dnů od skončení virtuálního kongresu.

Bude k dispozici sborník abstraktů?
Sborník abstraktů na tomto kongresu není k dispozici.

Dostanu za účast kredity do celoživotního vzdělávání?
Akce je ohodnocena 12 kredity do celoživotního vzdělávání. Pokud jste při registraci zadal (a) své ČLK ID, kredity Vám budou připsány po akci automaticky. Pokud ne, a ČLK ID máte, kontaktujte nás prosím na emailu gastro2020prague@guarant.cz.

Nejsem registrován a mám zájem se zúčastnit. Jak mám postupovat?
Registrovat se můžete na našich webových stránkách v záložce REGISTRACE. Poté prosím klikněte na On-line registrační formulář a vyplňte formulář osobních údajů. Registraci dokončíte výběrem příslušného registračního poplatku a odesláním formuláře. Po dokončení registrace budete přesměrováni na On-line platební bránu.