GASTRO 2020
POTVRZENÍ PARTNEŘI A VYSTAVOVATELÉ
Partneři
Titulární partner
Partner
 
Generální partneři
Náš přístup k inovacím spočívá v propojení nejnovějších vědeckých poznatků s úsilím nacházet řešení nejnaléhavějších zdravotních výzev.
Více informací o společnosti Abbvie s.r.o. najdete na: www.abbvie.cz
 
Společnost Boston Scientific se věnuje transformaci a zlepšení života prostřednictvím inovativních lékařských řešení, která zlepšují zdraví pacientů po celém světě. V rámci divize Gastroenterology se velmi aktivně zaměřujeme na možná řešení a produkty v oblasti gastroenterologie – diagnostické a terapeutické endoskopie. V našem portfoliu najdete komplexní řešení od biopsie až po pokročilejší zobrazovací systémy.
 
 
Společnost Pfizer je přední světová biofarmaceutická společnost založená na výzkumu a vývoji vlastních léků. Od svého založení v roce 1849 sídlí v New Yorku, USA. Společnost Pfizer byla založena v České republice v roce 1993. Zabývá se výzkumem, vývojem a prodejem humánních léčiv, a to i biologických či vakcín. Provádí také klinická hodnocení nových léků, a to i v České republice. Celosvětově zaměstnává více než 95 000 zaměstnanců.
V rámci oblasti Immunology&Inflammation je náš výzkum a vývoj zaměřen na léky cílící na dráhy JAK ale i na léky příštích generací šité na míru proti různým chorobám jako je revmatoidní artritida, lupus, psoriáza, ulcerózní kolitida, Crohnova choroba, nealkoholová steatohepatitida, atopická dermatitida, alopecie a vitiligo.
Více informací o Pfizer, spol. s r.o. zde: www.pfizer.cz
 
Sandoz je globálním leaderem v oboru generických farmaceutik a biosimilars a je divizí společnosti Novartis Group. Naším posláním je objevovat nové cesty jak zlepšovat a prodlužovat lidské životy. Sandoz přispíva ke schopnosti společnosti podporovat plnění rostoucích potřeb v oblasti zdravotní péče nacházením nových způsobů jak pomáhat lidem na celém světě získávat přístup k vysoce kvalitním léčivům. To je náš cíl a smysl.
Naše globální portfolio obsahuje přibližně 1 000 molekul a pokrývá veškeré hlavní terapeutické oblasti. V roce 2015 jsme dosáhli obratu 10,1 miliardy USD. Díky naší široké nabídce léčiv jsme schopni dosáhnout významných úspor jak pro pacienty, tak plátce zdravotního pojištění. Napomáháme tak zajišťovat udržitelnost systémů zdravotní péče, které jsou pod tlakem snižujících se rozpočtů, a zároveň uvolňovat prostředky na inovativní léčiva.
Naše produkty se dostávají přibližně k 500 milionům pacientů, přičemž naším cílem je dosáhnout 1 miliardy. Naše široké portfolio produktů vedou biologicky podobné léčivé přípravky, které představují špičku inovativních nepatentovaných léků, jakož i generická antibiotika, která jsou základem globálního systému zdravotní péče. Taktéž realizujeme širokou řadu cílených programů korporátní odpovědnosti s cílem více zpřístupnit léčiva, poskytovat informace o lécích a adekvátní školení odborníkům ve zdravotnictví.
Sandoz má sídlo v Holzkirchenu v Německu nedaleko Mnichova.
 
Takeda je globální biofarmaceutická společnost zaměřená na pacienty, která se zabývá výzkumem a vývojem a jejímž závazkem je přinášet lepší zdraví a jasnější budoucnost lidem po celém světě. Naše vášeň a snaha zajistit pacientům léčbu, která jim změní život, je hluboce zakořeněna ve více než 230 letech významné historie v Japonsku.
V České republice navazuje společnost Takeda především na působení společností Byk Gulden a ALTANA Pharma, které se postupem času staly součástí společnosti Nycomed a následně společnosti Takeda. Produkty současné společnosti Takeda byly takto na českém trhu dostupné už od roku 1969.
Léky společnosti Takeda v České republice pomáhají zejména pacientům s gastroenterologickým a onkologickým onemocněním, dále v oblasti onemocnění srdce a cév, diabetu, osteoporózy, nespavosti, léčby bolesti a komplexní péče o tkáně. Sortiment doplňují volně prodejné léky, které si můžete koupit bez předpisu v lékárnách.
Kontakty
https://www.takeda.com/cs-cz/
https://takeda4health.cz/
E-mail: info-cz@takeda.com
 
Společnost Zentiva je výrobce cenově dostupných kvalitních léčivých přípravků pro evropské i mimoevropské pacienty. S více než 4 500 zaměstnanci a sítí výrobních závodů (včetně „vlajkových lodí“ v Praze, Bukurešti a Anklešvaru) je naším cílem dosáhnout vůdčí pozice v oblasti značkových i generických léčivých přípravků v Evropě a maximálně tak naplňovat každodenní potřeby všech osob v oblasti zdravotní péče. V Zentivě věříme, že zdravotní péče má být právem, nikoli výsadou. Lidé dnes totiž více než kdy dříve potřebují lepší přístup k cenově dostupným kvalitním léčivým přípravkům a odpovídající zdravotní péči. Ve spolupráci s lékaři, lékárníky, velkoobchodníky, regulátory a státní správou tak poskytujeme každodenní řešení, která tvoří základ kvalitní zdravotní péče, bez níž se moderní společnost neobejde. Více informací o společnosti Zentiva najdete na www.zentiva.cz.
 
Hlavní partner
 
Partneři
Hlavní terapeutickou oblastí, na kterou se společnost Alfasigma poslední dobou zaměřuje, je gastroenterologie. A to především díky rifaximinu-α, antibiotiku určenému pro léčbu gastrointestinálních onemocnění a Clensii, přípravku určenému k přípravě před koloskopií.
 
Tillotts Pharma je farmaceutická společnost sídlící nedaleko švýcarské Basileje. Základem portfolia jsou gastroenterologické preparáty k léčbě nespecifických střevních zánětů. Tyto preparáty se v současnosti distribuují do 65 zemí skrze vlastní pobočky a distributory na základě lokálních licenčních podmínek.
 
Vystavovatelé
ČGS
FERRING Pharmaceuticals CZ s.r.o.
IMEDEX s.r.o.
Ipsen Pharma s.r.o.
MEDIAL spol. s.r.o.
MedVed Praha s.r.o.
PROMEDICA PRAHA GROUP a.s.
S&D Pharma CZ
 
Děkujeme všem našim partnerům a vystavovatelům!