Gastro 2020 Prague (A Joint Meeting WGO/CSG)

Místo konání

O2 Universum, Praha

Adresa

Českomoravská 2345/17
190 00 Praha 9 – Libeň
www.o2universum.cz

O2 universum je nové multifunkční kongresové a kulturní centrum v Praze. Komplex slouží jako moderní centrum pro organizování velkých mezinárodních událostí a nabízí unikátní prostory.

Nový komplex, který přímo navazuje na budovu O2 areny z jižní strany, se rozkládá na čtyřech podlažích a jeho celková kapacita činí až 10 tisíc návštěvníků. 3 sály disponují kapacitou přes 1 000 lidí, 1 sál s kapacitou přes 4 500 návštěvníků. O2 universum nabízí celkem 21 sálů různých rozměrů a využití včetně přilehlých výstavních kapacit.

Komplex je umístěn v severovýchodní části centra Prahy. Rozkládá se na výhodné pozici mezi vnitřním a vnějším silničním okruhem. O2 universum se nachází 30 minut jízdy z Letiště Václava Havla, 10 minut jízdy z centra města a zároveň je velmi snadno dostupné městskou hromadnou dopravou.

Dostupnost

Hlavní vstup do O2 universum pro návštěvníky je z jižní strany z ulice Českomoravská.

Metrem

Vystupte na stanici Českomoravská (trasa B), vchod do O2 universum se nachází podél východní strany O2 areny.

Tramvají

Pokud využijete tramvajovou dopravu, zvolte tramvaj č. 8 nebo 25 do zastávky Multiarena Praha.

Autobusové spojení

K O2 universum se dostanete autobusy č. 151, 152 a 375 do autobusové zastávky Českomoravská nebo č. 136, 145, 177 a 195 do autobusové zastávky Nádraží Libeň.

Vlakem

  • Z Hlavního nádraží metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice metra Českomoravská.
  • Z Masarykova nádraží metrem trasy B do stanice Českomoravská.
  • Ze Smíchovského nádraží metrem trasy B do stanice Českomoravská.
  • Z Libeňského nádraží pěšky vlevo asi 500 metrů nebo jednu stanici tramvají.

Autem

  • Ze směru od Brna - exit 2 - záchytné parkoviště P + R - Opatov, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice Českomoravská.
  • Ze směru od Hradce Králové a Mladé Boleslavi - exit 1 - záchytné parkoviště P + R Černý Most, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
  • Ze směru od Teplic - směr centrum až k nádraží Holešovice - zde je záchytné parkoviště P+ R - nádraží Holešovice, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice Českomoravská.
  • Ze směru od Strakonic - směr Smíchov do ulice Radlická - záchytné parkoviště P + R - Radlická, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
  • Ze směru od Plzně - exit 1 - záchytné parkoviště P + R - Zličín, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
  • Ze směru od Chomutova - pokračovat na obchvat směr Plzeň a Zličín - záchytné parkoviště P + R - Zličín, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.

Parkování

Využijte možnosti parkování v bezprostřední blízkosti O2 universa.
Parkovací dům slouží pro krátkodobé parkování při akcích pořádaných v O2 universu.
Ceny se pohybují v rozmezí 100–200 korun za celou dobu parkování.
Ceník najdete ZDE.

Zákaz vjezdu pro vozidla na LPG a CNG.

 

© 2019–2020 GUARANT International spol. s r. o.